fbpx

Traktujemy Twoje prawo do prywatności bardzo poważnie. Chcemy, abyś korzystając z naszych witryn internetowych, aplikacji mobilnych, naszych stron w sieciach społecznościowych oraz formularzy online czuł się bezpiecznie i świadomie. Dlatego poniżej dokładnie przedstawiamy informacje na temat tego jakie dane zbieramy, w jakim celu je zbieramy oraz jak długo będziemy je przetwarzać. Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z tymi informacjami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DRAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie przy ul. Żwirki i Wigury 6C, 38-400 Krosno. We wszelkich sprawach związanych z danymi osobowymi możesz kontaktować się z administratorem serwisu:

1. Jakie dane zbieramy?

W zależności od Twojej aktywności możemy zbierać następujące dane:

2. Jakie jeszcze dane możemy zbierać ?

Możemy zbierać także dane bezpośrednio od strony trzeciej, w tym te związane z :

Z zastrzeżeniem obowiązujących wymogów prawa, możemy korzystać także z różnych technologii, które zbierają i dostarczają informacji o tym, w jaki sposób uzyskujesz dostęp do naszych usług cyfrowych i jak z nich korzystasz. Możemy również wykorzystywać dane demograficzne uzyskane od stron trzecich, takich jak Google lub media społecznościowe.

3. Jaki jest cel przetwarzania danych?

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Twoje dane będziemy przetwarzać w zgodzie z tzw. prawnie uzasadnionym celem (art. 6 ust. 1 lit. f). Celem tym może być wykonanie Twojego zamówienia, lub zrealizowanie żądanej usługi. Celem tym może być także dostarczenie Ci odpowiednich korzyści i benefitów w związku z rejestracją w jednej z naszych usług.

Przetwarzamy dane, abyśmy mogli poprawić funkcjonalność naszych stron internetowych i lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający, tacy jak Ty, korzystają z naszych usług cyfrowych i oferowanych przez nas narzędzi. Analiza tych danych pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje preferencje.

4. Jak długo będziemy przechowywać dane?

Twoje dane będą przechowywane przez administratora serwisu przez okres 5 lat od dnia ich zebrania lub do czasu wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania we wskazanych powyżej celach. Zebrane dane mogą zostać przekazane do firm, które wspierają Administratora w realizacji wskazanych celów.

Ponieważ Administrator wykorzystuje Google Analitics i Facebook Pixel, Twoje dane mogą zostać przekazane do Stanów Zjednoczonych, czyli poza obszar Unii Europejskiej.

5. Jak dbamy o bezpieczeństwo przechowywania Twoich danych osobowych

Podejmujemy wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony poufności i bezpieczeństwa Twoich Danych Osobowych zebranych z tej strony internetowej i/lub naszych aplikacji, w tym wrażliwych Danych Osobowych. Działania te obejmują między innymi:

Posiadamy również procedury postępowania w przypadku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa danych. Powiadomimy Ciebie i wszelkie odpowiednie organy regulacyjne o podejrzeniu naruszenia bezpieczeństwa danych, jeśli będziemy do tego prawnie zobowiązani.

6. Czy musisz podać swoje dane ?

Nie. Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie zdecydujesz się nam udostępnić niektórych danych osobowych możemy nie być w stanie zaoferować Ci dostępu do wszystkich funkcjonalności i oferowanych usług i produktów. Na przykład odmawiając podania adresu e-mail nie będziemy w stanie wysyłać Ci naszego newslettera.

7. Usunięcie danych osobowych

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych opisanych powyżej. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Twoich danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

8. Osoby nieletnie

Wszelkie świadczone przez nas usługi, w tym usługi cyfrowe są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.. Z tego powodu świadomie nie gromadzimy danych osobowych od nieletnich. Musisz mieć co najmniej osiemnaście lat (lub więcej, jeżeli wymaga tego prawo kraju w którym mieszkasz), aby założyć konto i angażować się w działania i realizować transakcje w naszych stronach internetowych i aplikacjach. Tworząc konto lub angażując się w działania lub realizowania transakcji, potwierdzasz, że masz co najmniej osiemnaście lat (lub więcej, jeżeli wymaga tego prawo kraju w którym mieszkasz) i jesteś w pełni zdolny do przestrzegania zasad i warunków opisanych w niniejszej Polityce Prywatności. Jeśli zostaniemy powiadomieni lub dowiemy się, że osoba niepełnoletnia przesłała nam dane osobowe za pośrednictwem naszych usług cyfrowych, usuniemy te dane niezwłocznie.

9. Zmiany w Polityce Prywatności:

Regularnie sprawdzamy naszą Politykę prywatności, a wszelkie aktualizacje będziemy umieszczać na tej stronie internetowej. Niniejsza Polityka prywatności została ostatnio zaktualizowana w Czerwcu 2022r.